Mokytojų dienos proga mūsų gimnazijos pedagogai ir administracija leidosi į edukacinę kelionę po Dzūkiją. Aplankėme Merkinę, susipažinome su jos krašto istorija, užsukome į muziejų, pasigrožėjome piliakalniu. Toliau kelionė vedė į [...]
Didelis AČIŪ mūsų 12 klasės mokiniams – už šilumą, kūrybiškumą ir pastangas organizuojant šventę. Jūsų iniciatyva ir nuoširdus darbas pavertė šią dieną tikra švente visiems!
Spalio 1-ąją Šv. Cecilijos gimnazijos krepšinio komanda dalyvavo draugiškose varžybose su Jungėnų progimnazijos krepšininkais. Rungtynės buvo labai įtemptos, tačiau teko pripažinti šeimininkų pranašumą. Rezultatyviausiai žaidė Adas L. (8b) ir Deimas [...]
Šiandien Marijampolės meno mokykloje vyko koncertas, skirtas Tarptautinei muzikos dienai paminėti. Renginyje pasirodė ir mūsų mokyklos kamerinis ansamblis – Luknė Šlekytė ir Jovis Jočionis, mokytojos Irena Valiulienė ir Daiva Varževičienė. [...]
Saulėtą rugsėjo ketvirtadienį 3b klasės mokiniai Jono Basanavičiaus gimtinėje dalyvavo renginyje „Svečiuose pas Joną kaime: bulviakasis”. Kartu su kitų mokyklų pradinukais sužinojo įdomių dalykų apie bulves, ūkininkų lauke rinko bulves, [...]
Rugsėjo 24 d. 2a, 2b ir 4 a klasės vyko į Rumšiškes. Ten dalyvavo nepaprastai įdomiose, mūsų bočių gyvenimą vaizduojančiose edukacijose. Mokiniai vaikščiojo po muziejaus skirtingus Lietuvos regionus. Ten išvydo [...]