Pasaulinės turizmo dienos proga I g klasės mokiniai kartu su auklėtoja Jolanta ir mokytoja Gintare dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Marijampolę. Kelionės metu mokiniai sužinojo, iš kur kilo Marijampolės miestas, susipažino [...]
Rugsėjo 26-ąją paminėjome Europos kalbų dieną. 5–11 klasių mokiniai dalyvavo smagiose viktorinose, kuriose varžėsi komandomis, atsakinėjo į klausimus apie Europos šalis, kalbas, patarles ir tt.
Džiaugiamės galėdami pasveikinti mūsų mokyklos 8–9 klasių jungtinę komandą, kuri dalyvavo renginyje „Navigating through the maze of European languages“ ir iškovojo puikią 3 vietą! Gustas Klimavičius, Dominyka Simanaitytė, Adriana Degutytė, [...]
Sūduvos jaunimo simfoninis orkestras – tai finalinė tarptautinio projekto „Marijampolės kultūros savaitė“ dalis. Šis renginys ypatingas, didingas ir pritraukiantis ne tik gausų klausytojų būrį, bet ir tarptautinės žiniasklaidos bei visos [...]
Spalio 1-ąją minėsime Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Tai- puiki proga stabtelėti ir prisiminti mūsų senjorus: tėvus, senelius, kaimynus, mokytojus, kurių gyvenimo patirtis ,išmintis ir rūpestis yra didelė vertybė.
Vakar visame pasaulyje vyko lietuvių bėgimas „5 už Lietuvą“. Šiandien mūsų gimnazijoje taip pat surengtas šio prasmingo renginio tęsinys. 6b, 7a, 7b ir 10a klasių bėgikai fizinio ugdymo pamokose sėkmingai [...]
Rugsėjo 20 dieną Šv. Cecilijos gimnazijos mokiniai dalyvavo tvarkymo iniciatyvoje „Sveika, Neringa“, vykusioje Negyvųjų kopų draustinyje. Tai buvo prasminga ir įdomi patirtis visiems. Ačiū mūsų bendruomenei už bendrystę ir drauge praleistą laiką!