Spalio 24d. Milda Kriaužlytė IG klasės mokinė kartu su mokytoja Skirmante Makarevičiene dalyvavo VDA Kauno fakulteto organizuojamame piešinių konkurse „ Aplinką kuriame patys“. Mildos tema – „Mano spalvotas kambarys“. Mokytoja [...]
8 klasės mokinių ekskursija į Vilnių buvo kupina įspūdžių ir geros nuotaikos! Pirmiausia apsilankėme Iliuzijų muziejuje, kur viskas atrodė kitaip nei iš tikrųjų: kambariai, kur galėjai pasijusti milžinu ar nykštuku, [...]
Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos 2 – 4 klasių pradinukų komanda „Nesušlapęs žuvies nesugausi” dalyvavo Marijampolės savivaldybės 2-3-4 klasių mokinių protmūšyje „Stebuklingas Lietuvos gamtos pasaulis. Žuvys“. Dėka mokinių sugebėjimo dirbti komandoje, [...]
IIIG klasės mokinės per biologijos pamoką atliko tiriamąjį praktikos darbą, kurio metu stebėjo, kaip difuzijos greitis priklauso nuo įvairių veiksnių – paviršiaus ploto, temperatūros ir medžiagų koncentracijos. Buvo pagaminti kubeliai [...]
Spalio mėnesį I g klasės mokiniams vyko pamokos netradicinėje aplinkoje. Mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja lankėsi advokatų Bulotų namuose – namuose, kuriuose virė miestietiškas inteligentų gyvenimas su tarpukario kultūrai būdingomis [...]
Spalio 17d. mūsų gimnazijos ikimokyklinukus ir priešmokyklinukus aplankė vaikų poetė Z. Gaižauskaitė. Ji su vaikais dalijosi savo kūryba, atsakinėjo į jų klausimus, žaidė, kartu mokėsi kurti eilėraščius. Mažiesiems poetė paliko [...]