SEK MUS

Psichologinis seminaras su vedėju Vygandu Pikčiūnu

Spalio 7 d. mokymus gimnazijoje lankėsi ir mokymus mokyklos bendruomenei vedė asmenybės ugdymo ir meditacijos mokytojas, konsultantas, lektorius, psichologinių seminarų vedėjas Vygandas Pikčiūnas.

7-8 ir Ig – IVg klasių mokiniai dalyvavo netradicinėse pamokose ,,Asmeninė motyvacija ir laiko valdymas“, kurias vedė lektorius.

Mokytojai dalyvavo seminare ,,Vidinė harmonija ir streso valdymas“, kuris paremtas realia praktine patirtimi. Seminaro metu buvo aptarta mąstymo ypatumai, keliantys nerimą ir baimę, neigiamos emocijos ir jų transformacija, energetinė ir emocinė žmogaus baterija, jos pakrovimo būdai. Mokytojai buvo mokomi streso mažinimo, valdymo ir įveikimo metodų, kurie darbo metu padeda išlikti kuo ilgiau darbingiems ir žvaliems. Mokytojai išbandė atsipalaidavimo technikas, pozityvaus mąstymo ir nusiteikimo, relakso ir meditacijos pratimus, greito poilsio technikas, kurios leidžia pailsėti ir atgauti jėgas per 15 min.